Pakowacz/ Pakowaczka - lekka praca od zaraz!


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia

Umowa Zlecenie

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A, jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zakładu produkcyjnego w Szczecinie, poszukujemy osób na stanowisko Pakowacza/Pakowaczki.


Dołączając do nas zyskujesz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością późniejszego przejścia na umowę o pracę
  • wynagrodzenie początkowe w wysokości 19 zł/h brutto - idealna opcja dla studentów zaocznych
  • lekką i przyjemną pracę w małym i zgranym zespole 
  • wolne weekendy (pracujemy tylko od poniedziałku do piątku)
  • lokalizacja: Gumieńce (okolice ul. Cukrowej)

 

Nie zwlekaj - Dołącz do nas!

Twoim zadaniem będzie pakowanie i sortowanie artykułów higienicznych i medycznych.

 

Nie wymagamy doświadczenia!

Jedyne, czego oczekujemy, to gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) i zaangażowania :) 

Praca idealna dla Pań! 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pakowacz/ Pakowaczka - lekka praca od zaraz!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pakowacz/ Pakowaczka - lekka praca od zaraz! w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pakowacz/ Pakowaczka - lekka praca od zaraz! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pakowacz/ Pakowaczka - lekka praca od zaraz!, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie