Praca w Belgii "od zaraz" na stanowisku pracownika fizycznego!


Samochód służbowy

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

We współpracy z belgijską firmą, specjalizującą się w produkcji kabin prefabrykowanych takich jak kabiny transformatorowe, sanitarne czy budynki do przechowywania niebezpiecznych substancji, poszukujemy pracowitych i zaangażowanych osób do pracy fizycznej, którzy zajmą się głównie pracami wykończeniowymi (malowanie/ tynkowanie) oraz wylewaniem betonu.

Nasz zespół składa się z pomysłowych, dynamicznych osób.

Dołącz do nas! :)

Zapoznaj się z naszą ofertą, aplikuj i oczekuj kontaktu ze strony naszego rekrutera!

(Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami, pasującymi pod profil firmy)

Weź ze sobą swojego kolegę i pracujcie razem w tej samej firmie!

Zyskacie zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę, z zarobkami podlegającymi negocjacji od 12,79 euro brutto/h, a także bonusy w postaci karty paliwowej, 13. pensji, systemu poleceń oraz dofinansowań zjazdów do Polski!

Nie posiadasz auta? Udostępnimy Ci samochód służbowy :)

Nie wymagamy od Ciebie znajomości języka angielskiego - na miejscu będzie na was czekał polski brygadzista :)

Nad czym się jeszcze zastanawiasz?

Aplikuj i zacznij pracę!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca w Belgii "od zaraz" na stanowisku pracownika fizycznego!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca w Belgii "od zaraz" na stanowisku pracownika fizycznego! w miejscowości: Ciney jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca w Belgii "od zaraz" na stanowisku pracownika fizycznego! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca w Belgii "od zaraz" na stanowisku pracownika fizycznego! , praca w Ciney dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie