McDonald`s Wyszyńskego 2 Białystok - tu znajdziesz pracę !

McDonalds Polska Wynagrodzenie do negocjacji

Szukasz zajęcia, które nie tylko pozwoli Ci zarobić na własne potrzeby, ale i zdobyć umiejętności, które przydadzą Ci się w przyszłości? Chcesz pracować z fajnymi ludźmi i móc liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych kolegów? Masz ukończone 18 lat i chcesz godzić pracę z nauką?
Witamy w McDonald's!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko PRACOWNIK RESTAURACJI


Za co będziesz odpowiadać?

 

  • przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń
  • prace magazynowe, uzupełnianie zapasów
  • sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień
  • prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji

Czego oczekujemy?

  • otwartości i pozytywnego nastawienia do pracy i Gości restauracji
  • nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia
  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Co oferujemy w zamian?

  • elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z nauką (możesz pracować w dogodnych dla Ciebie dniach i godzinach, również tylko w weekendy).
  • uczciwe i stabilne warunki (umowa o pracę, terminowość wynagrodzenia)
  • pracę w różnorodnym zespole, w którym szybko się odnajdziesz

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako McDonald`s Wyszyńskego 2 Białystok - tu znajdziesz pracę !

Jaka oferta pracy na stanowisku: McDonald`s Wyszyńskego 2 Białystok - tu znajdziesz pracę ! w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako McDonald`s Wyszyńskego 2 Białystok - tu znajdziesz pracę ! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko McDonald`s Wyszyńskego 2 Białystok - tu znajdziesz pracę !, praca w dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.