MONTER systemów klimatyzacji wentylacji/rekuperacji

Wentrik Karolina Pawełczak Warszawa od 3500 do 4500 (zal PLN

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

Firma WENTRIK zajmuje się montażem klimatyzacji wszystkich typów i systemów, również montażem wentylacji gównie mechanicznej pracującej na silkach, centralach, bądź rekuperacjach, posiadam magazyn z miejscem na przebranie, możliwość parkowania auta na terenia w trakcie pracy. Praca gównie na terenie Warszawy od godziny 7 do 17 zdarzają się sporadyczne delegacje.


Opis stanowiska

  • MONTER klimatyzacji wentylacji/rekuperacji 

 

 

 

Wymagania

Chętnych do pracy ze sporą wiedzę w zakresie montażu klimatyzacji od splitów do kanałówek, umiejętność lutowania miedzi, umiejętność czytania projektów klimatyzacja/wentylacja, podstawy branży elektrycznej,hydraulicznej, umiejętność pracy w zespole, posidanie prawa jazdy kat. B, umiejętność jazdy autem dostawczym, brak lęku wysokości, ALKOHOLOWI MÓWIMY STANOWCZE NIE!!!!  

 

 

Oferujemy

  • Pracę, umowę na stałę, godne wynagrodzenie za wiedzę i umiejętności

 

 

 

Dodatkowe informacje

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: List motywacyjny
Wymagane dokumenty: Prawo jazdy kat. B
Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: List motywacyjny
Wymagane dokumenty: Prawo jazdy kat. B

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako MONTER systemów klimatyzacji wentylacji/rekuperacji

Jaka oferta pracy na stanowisku: MONTER systemów klimatyzacji wentylacji/rekuperacji w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Wentrik Karolina Pawełczak lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako MONTER systemów klimatyzacji wentylacji/rekuperacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko MONTER systemów klimatyzacji wentylacji/rekuperacji , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Wentrik Karolina Pawełczak praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Hubert Pawełczak

e-mail klima.wentrik@wp.pl

phone 605307445

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Specjalista ds. rozliczeń

Warszawa, mazowieckie


Java Developer

Warszawa, mazowieckie


IT Rekruter

Warszawa, mazowieckie


Programmer C++ (Gaming)

Warszawa, mazowieckie