Pracownik restauracji -- zmiana nocna


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Restauracja McDonald' s Leszno Galeria

Al. Konstytucji 3 Maja 12

Co zyskasz, pracując w McDonald's?

  • Praca w godzinach 21:00 do 02:00 , 17 dni w miesiącu.
  • Wynagrodzenie 1500 złotych netto za 85 godzin.
  • Wiemy, że bezpieczeństwo to podstawa: zapewniamy więc umowę o pracę (tak, każdemu, także osobom pracującym w niepełnym wymiarze), wypłatę zawsze na czas i stabilne miejsce pracy.
  • Jeśli tylko chcesz, pogodzisz pracę z innymi zobowiązaniami. Pracując na zmianie nocnej, wygospodarujesz czas na studia, opiekę nad dziećmi lub wnukami, a może po prostu czasochłonne hobby.

Co dajesz od siebie?

  • Przyda Ci się nastawienie na pracę zespołową - jesteśmy zgraną drużyną i szukamy osób;, które potrafią współpracować.
  • Jak w każdej restauracji konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych

Jak wygląda praca?

Odpowiadasz za czystość, sprawność i utrzymanie zgodnie ze standardami naszych sprzętów. Do Twoich obowiązków należy m.in. doczyszczanie i bieżąca konserwacja urządzeń, sprzątanie pomieszczeń, przygotowanie restauracji do sprawnego funkcjonowania w kolejnym dniu.

Tel. 664 022 475Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik restauracji -- zmiana nocna

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik restauracji -- zmiana nocna w miejscowości: Leszno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik restauracji -- zmiana nocna Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik restauracji -- zmiana nocna, praca w Leszno dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Lider Gościnności

Poznań, wielkopolskie


Pracownik Restauracji

Pniewy, wielkopolskie


Kierownik Zmiany

Pniewy, wielkopolskie


Pracownik restauracji

Katowice, śląskie