Pracuj jako Technik Utrzymania Ruchu!


Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. -- numer certyfikatu KRAZ 23286 -- wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla naszego Klienta, który specjalizuje się w obróbce metali oraz produkcji najwyższej jakości tablic rejestracyjnych, poszukujemy pracownika na stanowisku: Technika Utrzymania Ruchu.


Dołącz do nas! Wystarczy, że:

  • posiadasz doświadczenie w pracy jako Technik Utrzymania Ruchu lub (Elektro)Mechanik
  • posiadasz uprawnienia do 1kV Eksploatacja (E) oraz prawo jazdy kat. B

 

Współpracując z nami otrzymasz:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uzyskania premii (zależnych od frekwencji i wyników)
  • możliwość realizowania nadgodzin
  • pracę na pełny etat w systemie jednozmianowym – od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30
  • wczasy pod gruszą, a także dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość pracy w doskonałej lokalizacji – jedynie 10 km od Szczecina

 

Jaki będzie zakres Twoich obowiązków?

Jako Technik Utrzymania Ruchu będziesz odpowiedzialny za utrzymanie maszyn w ruchu, ich naprawę i nadzór nad sprawnością techniczną.

Do Twoich obowiązków będzie należeć również wykonywanie okresowych przeglądów i proaktywne działania służące minimalizowaniu ryzyka wystąpienia awarii.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracuj jako Technik Utrzymania Ruchu!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracuj jako Technik Utrzymania Ruchu! w miejscowości: Mierzyn jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracuj jako Technik Utrzymania Ruchu! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracuj jako Technik Utrzymania Ruchu!, praca w Mierzyn dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie