DevOps

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Szkolenia

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - firmy z branży IT tworzącej dedykowane oprogramowania dla firm w technologiach mobilnych oraz internetowych - osoby do pracy na stanowisku: DevOps

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • poprawa narzędzi CI/CD,

  • wdrażanie i ulepszanie monitoringu i powiadomień,

  • tworzenie i utrzymywanie systemów wysokiej dostępności.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz znajomość stacku technologicznego: Linux, Docker, Terraform, Kubernetes, Istio, Microservices, AWS (EKS, RDS, Aurora, S3), Terraform, GitLab CI / CD,

  • możesz pochwalić się świetną znajomością systemu Linux oraz komend shell (np. bash lub zsh),

  • masz praktyczną wiedzę z systemów kontroli wersji (GIT oraz GitLab),

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • cechują Cię: umiejętność pracy w grupie i chęć uczenia się oraz rozwijania swoich umiejętności.

Atuty mile widziane:

  • znajomość platformy chmurowej AWS i doświadczenie w prowadzeniu projektów opartych na chmurze AWS,
  • umiejętność użytkowania Flux CD,

  • podstawowa znajomość języka Python.

Pracodawca oferuje:

  • pracę z nowymi technologiami z obszaru tworzenia oprogramowania i uczenia maszynowego,

  • wynagrodzenie: do 16k PLN + VAT (B2B),
  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • dowolną formę zatrudnienia,

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,

  • szkolenia wewnętrzne.

Gdzie szukać pracy jako DevOps

Jaka oferta pracy na stanowisku: DevOps w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako DevOps Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko DevOps, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.