Posiadasz artystyczną duszę? Zostań naszym pracownikiem działu projektowego!


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia

Umowa Zlecenie

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie dla naszego Klienta z branży reklamowej, poszukujemy osób chętnych do podjęcia zatrudnienia jako: Pracownik działu projektowego.


Projektowanie to Twoja pasja?

W takim razie mamy dla Ciebie pracę idealną!

Z nami możesz rozwijać swoje zdolności artystyczne!

Wystarczy, że:

  • Możesz pochwalić się chociaż minimalnym doświadczeniem w projektowaniu
  • Adobe Illustrator oraz CorelDraw to dla Ciebie bułka z masłem
  • Pojęcie jakim jest grafika wektorowa jest Ci znane
  • A w Twojej głowie rodzi się wiele ciekawych pomysłów!

 

Jak możemy Cię nagrodzić za Twoje umiejętności i zaangażowanie?

  • proponujemy Ci umowę zlecenie na początku naszej współpracy z możliwością późniejszego przejścia na umowę bezpośrednio do firmy!
  • będziesz pracować w systemie dwuzmianowym (6-14,14-22), ale tylko od poniedziałku do piątku, aby zachować work-life balance!
  • z nami nie musisz się o nic martwić! zostaniesz odpowiednio wdrożony przed rozpoczęciem pracy,
  • a ponadto oferujemy Ci szkolenia, abyś nie stał w miejscu i się rozwijał!

 

    

Dodatkowe informacje

Teraz jest Twój czas na zmiany! Wykorzystaj to i aplikuj na nasze stanowisko!

Okaż nam duszę artystyczną, która w Tobie drzemie!

Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń: 503 075 956, 506 561 859 lub napisz: e.cofta@ksservice.pl j.jarzina@ksservice.pl

Do zobaczenia w Poznaniu!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Posiadasz artystyczną duszę? Zostań naszym pracownikiem działu projektowego!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Posiadasz artystyczną duszę? Zostań naszym pracownikiem działu projektowego! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Posiadasz artystyczną duszę? Zostań naszym pracownikiem działu projektowego! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Posiadasz artystyczną duszę? Zostań naszym pracownikiem działu projektowego!, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Jessica Jarzina

e-mail j.jarzina@ksservice.pl

phone 506561859

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie