IT Recruitment Consultant

2-12-53556

Jesteśmy na polskim rynku od ponad 20 lat. To kawał czasu. W ciągu tych lat zmieniliśmy życie ponad 18 tysiącom ludzi. Jesteśmy dumni z naszej historii i osiągamy bardzo dobre wyniki obecnie. Dlatego szukamy nowych osób, które myślą o pracy tak jak my. Zobacz jaka jest nasza wizja i powiedz nam co o tym sądzisz.

Od Ciebie potrzebujemy:

  • minimum 2-letniego doświadczenia w rekrutacji IT - software development, infra, security... W którym obszarze najbardziej lubisz rekrutować?
  • skupienia - określasz cel i go realizujesz go;
  • skuteczności - mamy wiele narzędzi: korzystaj, oceniaj i mierz efekty;
  • ambicji -chcesz się rozwijać, prawda?


Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że powyższy opis był interesujący. Świetnie! To teraz -- decyzje! Chcesz z nami pracować? Zapraszamy!

Jeżeli Ty chcesz:

  • Prowadzić projekty rekrutacyjne w obszarze IT - budujemy zespoły, biznesy, prowadzimy RPO;
  • Wymieniać się wiedzą - Ty masz wiedzę, my mamy wiedzę -- razem jesteśmy jeszcze mądrzejsi;
  • Mieć pełną kontrolę nad Twoim biznesem (lubimy przedsiębiorczych ludzi i zarabianie pieniędzy -- a Ty?);
  • Pracować ze start-upami (zbudowaliśmy ponad 80 firm w Polsce od samego początku) ale też prowadzić komunikację z klientami z największych organizacji na rynku IT.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako IT Recruitment Consultant

Jaka oferta pracy na stanowisku: IT Recruitment Consultant w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grafton Recruitment Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako IT Recruitment Consultant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko IT Recruitment Consultant, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Grafton Recruitment Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Kasjer-Sprzedawca

Warszawa, mazowieckie


Senior Java Developer

Warszawa, mazowieckie