Absolwenci filologii angielskiej

Hays Office Kraków

Absolwenci filologii angielskiej
Kraków
NR REF.: 1126278


Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, globalnej firmy z oddziałem w Krakowie poszukujemy osób z biegłą znajomością języka angielskiego.

Twoje następne stanowisko
Do Twoich zadań należeć będzie wspieranie klienta z Wielkiej Brytanii. Obowiązki będą obejmowały odpowiadanie na zapytania klientów telefonicznie, mailowo i przez czat, wspieranie nowych klientów, pomoc klientom w zakresie korzystania z usług firmy.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy kandydatów posiadających bardzo dobrą znajomość j. angielskiego (C1). Idealny Kandydat powinien mieć także doskonałe umiejętności interpersonalne i lubić pracę w zespole. Wcześniejsze doświadczenie związane z obsługą klienta jest mile widziane, ale nie jest to wymóg konieczny.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje unikalną możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w interesującej branży i w międzynarodowym środowisku. Firma gwarantuje komfortowe warunki pracy, prywatną opiekę medyczną, atrakcyjne wynagrodzenie oraz odpowiednie przeszkolenie.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Absolwenci filologii angielskiej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Absolwenci filologii angielskiej w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Absolwenci filologii angielskiej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Absolwenci filologii angielskiej, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Node.js Developer (Mid/Senior)

Kraków, małopolskie


Java Developer

Kraków, małopolskie


Java Developer

Kraków, małopolskie


React developer

Kraków, małopolskie


Regular T-SQL Developer

Kraków, małopolskie