Fullstack Developer (C# i Angular)

Elastyczne godziny pracy

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Pakiet Ubezpieczeniowy

Umowa B2B

Wynagrodzenie: 10000 - 13000 PLN

Dla naszego Klienta, który niedawno otworzył biuro w Bielsku-Białej poszukujemy osób gotowych podjąć wyzwanie dołączenia do zespołu rozwijającego kluczowy dla organizacji produkt.
Stanowisko: Fullstack Developer

Obowiązki:

  • projektowanie i rozwijanie aplikacji
  • wdrażanie nowych funkcji produktu zgodnie ze specyfikacjami i wymogami klientów
  • rozwiazywanie problemów zgłaszanych przez klientów

Wymagania:

  • minimum2 lata doświadczenia w programowaniu w technologiach .NET, C#, Javascript i Angular
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Korzyści:

  • możliwość pracy w oparciu o umowę o prace lub B2B
  • możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • elastyczne godziny pracy
  • kurs języka angielskiego w biurze
  • prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie
  • bezpłatny parking

Gdzie szukać pracy jako Fullstack Developer (C# i Angular)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Fullstack Developer (C# i Angular) w miejscowości: Bielsko-Biała jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grafton Recruitment Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Fullstack Developer (C# i Angular) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Fullstack Developer (C# i Angular), praca w Bielsko-Biała dopasowana do Twoich wymagań.Grafton Recruitment Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.