Specjalista pierwszej linii wsparcia z j. francuskim

Cyclad Sp. z o.o. Częstochowa Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Bony Świąteczne

Rozwój Kariery

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości.

Obecnie powiększamy zespół w Katowicach, który odpowiada za kompleksową współpracę oraz wsparcie dużych francuskich firm. Chcemy abyś stał/-a się częścią tej ekscytującej inicjatywy.

Poszukujemy osób, których ciekawią technologie i które chcą doskonalić swoje umiejętności językowe oraz szlifować zdolności komunikacyjne. Jest to świetna okazja, by móc pracować w międzynarodowej organizacji oraz zdobywać cenne doświadczenie.

Informacje o ofercie:

 • Rodzaj pracy: Praca biurowa (analityczna)
 • Branża: informatyczna
 • Lokalizacja: centrum Katowic
 • Godziny pracy: 8 godz. pon - pt, elastyczny grafik
 • Wynagrodzenie: 4500 - 7000 PLN brutto - w zależności od doświadczenia

Co będę robił/robiła w pracy?

Zadania na tym stanowisku są związane z analizą przychodzących informacji, realizowanie zadań w oparciu o procedury, kontakt z działem we Francji. Język francuski jest wykorzystywany na co dzień, ponieważ pracuje się z dokumentacją w j. francuskim i kontaktuje z francuskojęzycznym użytkownikiem Jest to komunikacja mailowa i telefoniczna (10-20%). Nie jest to typowa 'praca na telefonie'. Zespół jest odpowiedzialny za bieżące rozwiązywanie incydentów i utrzymanie poprawnego funkcjonowania narzędzi (systemów i aplikacji) wykorzystywanych przez firmę. Zapewniamy całkowite wdrożenie do pracy oraz wsparcie w kolejnych miesiącach.

Wymagania:

 • Bardzo dobra znajomość j. francuskiego (poziom min. B2)
 • Mile widziana znajomość j. angielskiego (możliwość wykorzystywania obu języków)
 • Ogólna znajomość komputera (systemu operacyjnego Windows, aplikacji desktopowych)
 • Mile widziane pierwsze doświadczenie na stanowisku technicznego wsparcia użutkowników
 • Chęć i motywacja do dalszego rozwoju w branży informatycznej

Oferujemy:

 • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
 • Bogaty pakiet pozapłacowy (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, extra bonusy na realizację swoich pasji (fitness, kino etc.)
 • Otwarte i międzynarodowe środowisko pracy z ogromem możliwości rozwoju
 • 1-miesięczny trening pod okiem doświadczonych kolegów


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista pierwszej linii wsparcia z j. francuskim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista pierwszej linii wsparcia z j. francuskim w miejscowości: Częstochowa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista pierwszej linii wsparcia z j. francuskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista pierwszej linii wsparcia z j. francuskim, praca w Częstochowa dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Analityk Migracyjny

Katowice, śląskie


Application Engineer

Katowice, śląskie


PHP Developer

Gliwice, śląskie