Specjalista ds. technicznego wsparcia sprzedaży - praca od zaraz!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Darmowy transport

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasz Klient jest międzynarodową firmą dostarczającą rozwiązania technologiczne z zakresu energetyki oraz automatyki. Swoimi rozwiązaniami technologicznymi wspiera inne firmy z sektoru przemysłowego, transportu, infrastruktury. Firma działa na rynku od ponad 30 lat,w ponad 100 krajach i zatrudnia prawie 150 tys pracowników.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. technicznego wsparcia sprzedaży

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Nie masz jak dojechać do pracy? Oferujemy bezpłatny transport do pracy z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego!


Poszukujemy osoby, która cechuje się:

 • wykształcenim wyższym technicznym
 • dobrą znajomością języka angielskiego 
 • znajomością pakietu MS Office 

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub obsłudze klienta. 

 

Zakres zadań na tym stanowisku:

 • przygotowywanie opisów technicznych 
 • prowadzenie dokumentacji 
 • kontakt z klientami 
 • przygotowywanie ofert i wspieranie sprzedaży 

 

Proponujemy:

 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • atrakcyjne wynagrodzenie - dostosowane indywidualnie do Ciebie!
 • bezpłatny transport 
 • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie 

 

Dodatkowe informacje

Aplikuj poniżej lub zadzwoń po więcej informacji: 506 561 604

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. technicznego wsparcia sprzedaży - praca od zaraz!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. technicznego wsparcia sprzedaży - praca od zaraz! w miejscowości: Pabianice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. technicznego wsparcia sprzedaży - praca od zaraz! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. technicznego wsparcia sprzedaży - praca od zaraz!, praca w Pabianice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Julia Kamińska

e-mail j.kaminska@ksservice.pl

phone 426796942

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie