Ciesla Konstrukcyjny, Norwegia

Adecco Solutions AS Oslo, Tønsberg, Hønefoss, Rjukan, Mo i Rana, Bergen, Tromsø Wynagrodzenie do negocjacji

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Pakiet Ubezpieczeniowy

Kwaterunek

Praca za granicą

Adecco Norge AS jest częścią Adecco S.A. - Jednego z największych pracodawców wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma to ponad 100 placówek na terenie całej Norwegii, ok. 5000 osób w pracy każdego dnia. Adecco Norwegia to największa firma rekrutacyjna w Norwegii. Mamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy prace w wielu sektorach norweskiej gospodarki. Aktualnie poszukujemy fachowców z branży budowlanej:

Projekty mieszkaniowe i komercyjne od 6 do 24 miesięcy na terenie Norwegii, nowe i renowacje, konstrukcje zewnętrzne i wewnętrzne, praca z rysunkiem technicznym.

Dla osób przebywających w Norwegii możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Dla osób przebywających poza granicami Norwegii zapewniamy pomoc związaną z kwarantanną lub testy na miejscu, pomoc w dokumentach uprawniających do przekroczenia granicy norweskiej.

Wymagania:

 • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako cieśla konstrukcyjny
 • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
 • Łatwość komunikacji w języku angielskim lub norweskim
 • Doświadczenie z Norwegii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

 • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Dofinansowanie dojazdów do pracy na wybranych projektach
 • Możliwość pracy w systemie banku godzin na wybranych projektach
 • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
 • Możliwość skorzystania z feriepenger - 12%
 • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach norweskich


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Ciesla Konstrukcyjny, Norwegia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Ciesla Konstrukcyjny, Norwegia w miejscowości: Oslo, Tønsberg, Hønefoss, Rjukan, Mo i Rana, Bergen, Tromsø jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Solutions AS lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Ciesla Konstrukcyjny, Norwegia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ciesla Konstrukcyjny, Norwegia, praca w Oslo, Tønsberg, Hønefoss, Rjukan, Mo i Rana, Bergen, Tromsø dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Solutions AS praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Dekarz

Norwegia, mazowieckie


Lakiernik samochodowy - Norwegia / do 240NOK

Oslo, Bergen, Trondheim, Stavanger, Polska


Cieśla szalunkowy, zbrojarz

Haugesund, Oslo, Tønsberg, Polska