Project Manager

NBC Sp. z o.o. Poznań

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Karta MultiSport

Imprezy firmowe

System Poleceń

O NAS
W NBC tworzymy oprogramowania i ciągle szukamy innowacyjnych rozwiązań.
Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów.
Chcesz dołączyć do Zespołu, w którym będziesz miał wpływ na to, co tworzysz? Stawiasz na rozwój osobisty i cenisz odpowiedni feedback w pracy? Jeśli marzysz o pracy w miejscu, w którym każdy dzieli się wiedzą, to NBC czeka właśnie na Ciebie!

Cieszymy się, że tu trafiłeś!
Aplikuj! Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać :)
Dołącz do teamu jako:

Rola dotyczy: zarządzania projektem informatycznym, w ramach 5 marek, w obrębie jednej grupy.

Zadania:

  • Zarządzanie projektem od etapu analizy do momentu wdrożenia projektu.
  • Planowanie oraz monitorowanie harmonogramu, budżetu, jakości oraz zarządzanie zmianą.
  • Dbanie o zgodność z wewnętrzną metodologią, bieżące raportowanie postępu prac w projekcie na różnych szczeblach raportowych.
  • Zarządzania dokumentacją projektową.
  • Kierowanie zespołem projektowym: planowanie prac, określanie celów zespołu, motywowanie zespołu, rozwiązywanie problemów i konfliktów.
  • Zarządzanie współpracą z dostawcami zewnętrznymi.
  • Zapewnienie wymaganego przepływu informacji w ramach projektu oraz komunikacja ze wszystkimi interesariuszami na poziomie lokalnym i centralnym.
  • Dostarczanie produktów projektowych i rezultatów zgodnych ze zdefiniowanymi wymaganiami biznesowymi, technicznymi i jakościowymi.
  • Proaktywne identyfikowanie ryzyk i problemów, opracowywanie planów zarządzania ryzykiem.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu programami i projektami informatycznymi w złożonej organizacji.
  • Doświadczenie w realizacji projektów tradycyjnymi i zwinnymi metodykami.
  • Przekrojowa wiedza o technologiach IT (systemy klasy OMD, CRM, MDM, Salesforce, bazy danych, mechanizmy integracji).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie, piśmie i czytaniu).
  • Znajomość obsługi MS Project i Jira
  • Biegłe umiejętności analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne w tym formalne wystąpienia i prezentacje na potrzeby projektu, orientacja na klienta, współpracę i wyniki.
  • Odpowiedzialność, samodzielność, samodyscyplina i doskonała organizacja pracy
  • Skuteczna współpraca z działem handlowym i praca na relacjach.

Co możesz zyskać?

  • pracę w 100% zdalną, po okresie pandemii z biura w Poznaniu,
  • współpracę długofalową,
  • kartę MultiSport,
  • opiekę medyczną - LuxMed,
  • dostęp do platformy e-learningowej (Treehouse),
  • program poleceń,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Zapraszam do aplikowania!

Gdzie szukać pracy jako Project Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Project Manager w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Project Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Project Manager, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.