Zrób praktyki i zdobądź doświadczenie!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Poznań Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.


Studencie, Studentko!

Czy w ramach zaliczenia na uczelni musisz odbyć praktykę zawodową?

W takim razie zgłoś się do nas!

Jako firma oferujemy miejsce w poznańskim oddziale naszej Agencji.

Nasze biuro znajduje się przy ul. Libelta 22.

PAMIĘTAJ! Stawiamy na zdobycie doświadczenia branżowego, dlatego kawę zaparzysz tylko dla siebie :)

 

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, skontatuj się z:

  • Elą - e.cofta@ksservice.pl
  • Klaudią - k.piatek@ksservice.pl

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Zrób praktyki i zdobądź doświadczenie!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Zrób praktyki i zdobądź doświadczenie! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Zrób praktyki i zdobądź doświadczenie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zrób praktyki i zdobądź doświadczenie!, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Zrób praktyki i zdobądź doświadczenie!, Poznań

Oferta jest ważna jeszcze 9 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Agata Wróblewska

e-mail a.wroblewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie