Senior Front-end Developer

NBC Sp. z o.o. Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Karta MultiSport

Pakiet relokacyjny

Umowa B2B

Rozwój Kariery

O NAS

NBC jest polską firmą funkcjonującą na rynku od 12 lat. Obecnie zatrudniamy ponad 400 specjalistów IT w całej Polsce. Nieustannie rozwijamy się i z każdym kolejnym rokiem robimy krok do przodu. Dzięki konsekwencji i niesamowitemu zespołowi zdobyliśmy uznanie w wielu prestiżowych rankingach, takich jak: Gazele Biznesu, ComputerWorld Top200 i IT@Bank.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania i rozwój systemów. Satysfakcja ludzi, z którymi pracujemy, jest dla nas kluczowa. Dlatego indywidualnie podchodzimy zarówno do swoich partnerów biznesowych, jak i do naszych pracowników. Chcemy zrozumieć Twoje cele oraz plany i pomóc Ci w ich osiągnięciu.

OBECNIE SZUKAMY
Do projektu poszukujemy w Warszawie/Gdańsku/zdalnie specjalisty na stanowisko: Senior Front-end Developer

Projekty z branży rozwiązań edukacyjnych (np. aplikacje dla dzieci z dysgrafią, narzędzia szkolne). Możliwość pracy zdalnej 100%.

Do Twoich zadań należeć będzie:

 • Projektowanie warstwy prezentacji (front-end) aplikacji internetowych
 • Projektowanie i implementacja interfejsów użytkownika
 • Ścisła współpraca z zespołem w formule Scrum
 • Dbałość o najwyższą jakość kodu
 • Dokumentowanie wytworzonego kodu i testowanie go

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

 • Udokumentowane, przynajmniej 4-letnie doświadczenie jako programista Front-end
 • Dobra znajomość Angular
 • Zaawansowana znajomość HTML5/CSS3
 • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (JS) - TDD
 • Znajomość zasad czystego kodu
 • Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
 • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (GIT)
 • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

CO OFERUJEMY?

Wynagrodzenie:

Stawka: 840-960 zł netto/dzień/B2B/ w zależności od doświadczenia

Jedna rozmowa, wiele możliwości
Nie jesteś pewien, czy projekt, na który aplikujesz, jest dla Ciebie odpowiedni? Powiedź nam, co chcesz robić, i razem z Tobą wybierzemy najlepszą propozycję.

Projekty dopasowane do Ciebie
Zależy nam na Twoim zadowoleniu. Dlatego skupiamy się na Twoich oczekiwaniach wobec projektu, by znaleźć taki, który Cię nakręca.

Możliwość zmiany projektu
Jeśli poczujesz, że już się nie rozwijasz lub chciałabyś zmienić branżę, wystarczy że nam to zgłosisz i wspólnie poszukamy nowych możliwości.

Elastyczność i rozwój
Praca w outsourcingu IT daje Ci większą elastyczność i możliwości rozwoju. Bez zmiany pracodawcy możesz uczestniczyć w wielu projektach z różnych branż u klientów końcowych. Zdobędziesz doświadczenie w różnych zespołach i kulturach organizacyjnych. Dzięki temu szybciej nawiążesz cenne relacje i zdobędziesz praktyczną wiedzę.

Benefity
Karta MultiSport - żebyś zawsze był w formie, opieka medyczna - żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich, dostęp do platformy e-learningowej, żebyś być na czasie z nowinkami IT (Treehouse), bonus relokacyjny - jeśli potrzebujesz, a także program poleceń.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Senior Front-end Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Front-end Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Front-end Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Front-end Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Fullstack .NET Developer

Warszawa, mazowieckie


Service Delivery Manager

Warszawa, mazowieckie


IT Support Specialist

Warszawa, mazowieckie


FUSE ESB Apache Camel Developer

Warszawa, mazowieckie