Senior PHP Developer

I & B Sp. z o.o. Katowice 14000 netto PLN

Elastyczne godziny pracy

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Imprezy firmowe

Rozwój Kariery

Nie boisz się wyzwań? Chcesz pracować przy ciekawych, nietypowych, a czasem wręcz odjechanych projektach? Masz dobrego skilla w PHP? Jeśli wciąż odpowiadasz TAK, to jesteś właściwym człowiekiem we właściwym miejscu!

DOŁĄCZ DO WEBMAKERS!
Do naszego zespołu szukamy PHP developera.

Jesteśmy WebMakers.expert. Jako software house pracujemy dla klientów z całego świata (w tym startupów) oraz tworzymy i rozwijamy własne startupy. Cenimy sobie luźną atmosferę i lubimy pracować nad nieoczywistymi, często wymagającymi projektami. Jedno jest pewne -- nie ma szans, żeby ktokolwiek się u nas nudził :)

Jakie będą twoje zadania?

  • pisanie rozbudowanych aplikacji webowych dla biznesu
  • budowanie i rozwój systemów opartych o Symfony
  • rozbudowa, modyfikowanie oraz optymalizacja istniejących rozwiązań

 W jakich technologiach pracujemy?

  • przede wszystkim PHP 7 + MVC (głównie Symfony 4.4/5)
  • bazy MySQL / MariaDB + Redis / MongoDB + Doctrine dla ułatwienia pracy
  • JS i frameworki jak AngularJS, React.js, Vue.js
  • HTML5, CSS3, Sass, Bootstrap
  • GIT do kontroli wersji

Czego od ciebie oczekujemy?

  • bardzo dobrej znajomości PHP, OOP + mile widziane Symfony 4.4/5
  • znajomości: SQL, baz danych MySQL / MariaDB, wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania
  • znajomości systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
  • przynajmniej 4 lata doświadczenia zawodowego (jeśli przekonasz nas swoimi umiejętnościami - przymkniemy oko na ten warunek)
  • przyniesienia ciasta na urodziny
  • znajomości języka angielskiego - co najmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji projektowej

Dodatkowymi atutami będzie dla nas:

  • znajomość każdego dodatkowego frameworka PHP
  • doświadczenie z innymi rozwiązaniami ORM
  • posługiwanie się bazami danych NoSQL

Co oferujemy?

  • udział w ciekawych projektach wewnętrznych oraz dla klientów z całego świata
  • fajny zespół – pracują z nami młodzi devowie i ci z dużym doświadczeniem, od każdego można się wiele nauczyć
  • luźną atmosferę (chyba, że akurat gramy w Mortal Kombat – wtedy nie jest luźno)
  • wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia (widełki 10 000 – 14 000 zł netto / B2B / dowolna inna umowa)
  • pracę w nowoczesnym biurze w Mikołowie (Śląsk, 15 min od centrum Katowic), imprezy i wyjazdy integracyjne + możliwość całkowitej/częściowej pracy zdalnej

Gdzie szukać pracy jako Senior PHP Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior PHP Developer w miejscowości: Tychy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy I & B Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior PHP Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior PHP Developer, praca w Tychy dopasowana do Twoich wymagań.I & B Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Bartosz Boniecki

e-mail bb@webmakers.expert

phone +48 733 102 880

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie