Asystent/ka Biura

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Rozwój Kariery

3-1-58808

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki i znasz język angielski w stopniu komunikatywnym zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

Dla naszego Klienta -- firmy z branży farmaceutycznej -- poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent/ ka Biura

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa centrali telefonicznej,
  • Ewidencja i zarządzanie korespondencją, odbieranie i nadawanie przesyłek pocztowych,
  • Rejestrowanie faktur wpływających do firmy,
  • Zamawianie artykułów biurowych,
  • Współpraca z firmami kurierskimi, cateringowymi, taksówkowymi,
  • Kontakt z przedstawicielami medycznymi,
  • Przygotowanie zestawień/raportów/prezentacji na zlecenie przełożonego,
  • Bieżące wsparcie pracowników biura,
  • Dbałość o wygląd i bieżące funkcjonowanie biura.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat studiów (mile widziane kierunki: farmacja, biotechnologia, fizyka),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 m-cy,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie, umiejętność prowadzenia rozmowy telefonicznej w języku angielskim, witanie gości oraz biznesowa korespondencja e-mailowa w tym języku),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office.

Korzyści:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Benefity: opieka medyczna, polisa na życie, karta sportowa
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Biuro w dobrze skomunikowanym punkcie, blisko Metro Wilanowska

Gdzie szukać pracy jako Asystent/ka Biura

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent/ka Biura w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grafton Recruitment Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent/ka Biura Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent/ka Biura, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Grafton Recruitment Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.