Studencie praca dla Ciebie! kontrola dostaw Modlnica

Seris Konsalnet Holding S.A. Kraków Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Pakiet Ubezpieczeniowy

Praca na wakacje i nie tylko! Zatrudnimy osoby do pracy w charakterze kontrolera dostaw w Centrum Logistycznym w Modlnicy.

Oferujemy:

  • zmianowy system pracy po 8h,
  • obiad pracowniczy w cenie 3 zł
  • godziny pracy: 12:00-20:00; 21:00-5:00,
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie PZU
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Lux Med


Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 785564923 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, bądź wysłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego.

.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Studencie praca dla Ciebie! kontrola dostaw Modlnica

Jaka oferta pracy na stanowisku: Studencie praca dla Ciebie! kontrola dostaw Modlnica w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Studencie praca dla Ciebie! kontrola dostaw Modlnica Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Studencie praca dla Ciebie! kontrola dostaw Modlnica, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.