Senior DevOps Engineer

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Szkolenia

Rozwój Kariery

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - jednej z większych w Polsce platformy integracyjnej - osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce Pracy: Wrocław

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:

  • projektowanie, wdrażanie i utrzymanie infrastruktury pod chmurowe komponenty Grupy,
  • projektowanie, wdrażanie i utrzymanie infrastruktury monitorującej usługi,
  • projektowanie, wdrażanie i utrzymanie rozwiązań zabezpieczających,
  • bieżąca kontrola i skalowanie infrastruktury wraz ze wzrastającym ruchem,
  • reagowanie w sytuacjach krytycznych.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz zaawansowaną znajomość systemu Linux,
  • znasz narzędzia do automatyzacji zarządzania serwerami opartymi o Linux,
  • znasz przynajmniej 1 język skryptowy dostępny na platformie Linux,
  • masz obszerną wiedzę z platformy Docker oraz narzędzia docker-compose,
  • posiadasz znajomość Docker swarm mode i/lub Kubernetes,
  • masz praktyczną wiedzę w programowaniu i deploymencie usług opartych o .NET core, Node.js i PHP,
  • znasz zagadnienia sieciowe (od TCP/IP do HTTP) na poziomie zaawansowanym,
  • pracowałeś już z narzędziami do monitorowania kontenerów serwerów, kontenerów opartych o docker, usług HTTP i innych opartych o TCP/IP,
  • znasz MySQL na poziomie administracyjnym,
  • cechuje Cię dobra znajomość zagadnień bezpieczeństwa związanego z systemami chmurowymi opartymi o wyżej wymienione technologie,
  • masz doświadczenie komercyjne z systemami bigdata, dostępnymi 24/7 i SLA 99,99%,
  • posiadasz znajomość serwerów HTTP (nginx, apache) i serwerów pośredniczących (HAProxy, ProxySQL, Envoy itp.),
  • nie jest Ci obce - doświadczenie z dużymi dostarczycielami usług hostingowych (Azure, OVH, Amazon Web Services) - atut mile widziany.

Pracodawca oferuje:

  • pracę z nowoczesnymi technologiami,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • pracę w luźnej atmosferze,
  • po okresie próbnym pracę zdalną nawet do 80%.

Gdzie szukać pracy jako Senior DevOps Engineer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior DevOps Engineer w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior DevOps Engineer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior DevOps Engineer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.