Logistyk

3-21-58217 Wynagrodzenie: 5000 - 15000 PLN

Dla naszego Klienta, warszawskiego oddziału międzynarodowej firmy zajmującej się hurtową sprzedażą, transportem i exportem zboża, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Logistyk

Zadania i odpowiedzialności:

  • koordynowanie realizacji wykonania kontraktów krajowych i międzynarodowych dostaw towarów masowych,
  • kontakt z dostawcami, klientami, firmami transportowymi, spedytorami, magazynami, agentami statkowymi i terminalami portowymi,
  • zarządzanie dostawami oraz przepływem związanych z dostawami licznych dokumentów (elektronicznych i papierowych),
  • kontrola cen, wag, jakości oraz wyjaśnianie różnic ilościowych i jakościowych towarów składowanych w magazynach i w trakcie transportu,
  • sprawowanie nadzoru nad ryzykiem płatności. Ubezpieczanie towarów,
  • negocjacje stawek z krajowymi firmami transportowymi.

Wymagania:

  • min. kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmach bezpośrednio związanych lub współpracujących z firmami działającymi w obszarze hurtowej sprzedaży surowców rolniczych,
  • biegła znajomość j. angielskiego. Mile widziana znajomość j. francuskiego lub niemieckiego,
  • zdolności analityczne, negocjacyjne oraz umiejętność tworzenia i archiwizowania dokumentacji,
  • praktyczna znajomość przepisów prawnych i celnych oraz monitorowanie zmian przepisów w tych obszarach,
  • mile widziany wcześniejszy udział w procesach usprawnień systemów IT.

Korzyści:

  • pracę w niewielkim zespole profesjonalistów generujących duże obroty,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz rozbudowany system premii wynikowych i uznaniowych,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Gdzie szukać pracy jako Logistyk

Jaka oferta pracy na stanowisku: Logistyk w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grafton Recruitment Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Logistyk Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Logistyk, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Grafton Recruitment Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

wydrukuj ogłoszenie

Wydrukuj ogłoszenie o prace

Logistyk

Ogłoszenie Archiwalne