Specjalista ds. Raportowania i Analizy

HAYS Manufacturing Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Specjalista ds. Raportowania i Analizy
Warszawa
NR REF.: 1139668


Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Raportowania i Analizy

Osoba na takim stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie rozwoju i ciągle ulepszanie procesu dotyczące zbierania i utrzymywania danych oraz regularne tworzenie raportów. Dodatkowo w codzienne obowiązki będzie wchodzić koordynowanie gromadzenia danych i koordynowanie projektów.

Oczekujemy znajomości Excel/SQL oraz SAP, wysokich zdolności organizacyjnych, dokładności i skrupulatności w działaniu.
Znajomość języka angielskiego na poziome min. B2 jest obowiązkowa.
Poszukujemy osób chętnych do pracy, rzetelnych, otwartych na nowe wyzwania, które dobrze czują się w dynamicznym środowisku pracy. Znajomość Power BI będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, dogodną lokalizację biura (obecnie praca wykonywana zdalnie do odwołania) oraz atrakcyjne wynagrodzenie.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Raportowania i Analizy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Raportowania i Analizy w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Manufacturing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Raportowania i Analizy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Raportowania i Analizy, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Manufacturing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.