Indirect Channel Director (Cyber Security)

HAYS IT & Telecom Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Indirect Channel Director (Cyber Security)
Warszawa
NR REF.: 1139513


Twoja następna firma
Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży cyberbezpieczeństwa, oferująca kompleksowe rozwiązania dla klientów biznesowych.


Twoje następne stanowisko
Indirect Channel Director będzie odpowiadać za kompleksowe planowanie i egzekucję działań sprzedażowych oraz związanych z rozwojem biznesu. Główne wyzwania związane będą z bliską współpracą z partnerami handlowymi, przy generowaniu jakościowych rozwiązań dla klientów biznesowych.

Indirect Channel Director będzie koncentrować swoje działania na oferowanych klientom produktach i usługach w zakresie Cyber Security. Jego/ Jej rolą będzie rozwój i egzekucja współpracy z partnerami (MNO, integratorzy, resellerzy), onboarding i wsparcie nowych partnerów oraz podejmowanie działań związanych z analizą efektywności oraz forecastingiem. Dyrektor będzie kierował pracą zespołu, przyjmując jednocześnie odpowiedzialność za coaching, szkolenia i rozwój.


Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Zachęcamy do aplikowania Kandydatów z min. 5-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku, związanym z zarządzaniem sprzedażą pośrednią w firmach technologicznych (software, cyber security, rozwiązania), oferujących rozwiązania B2B.
Od Kandydatów oczekujemy dobrej orientacji w obszarze nowoczesnych technologii, doświadczenia we współpracy z klientami biznesowymi oraz doskonale rozwiniętych kompetencji w zakresie analiz i komunikacji. Istotna jest orientacja sprzedażowa oraz naturalne umiejętności liderskie. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest konieczna.


Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje możliwość objęcia kluczowego stanowiska w dynamicznie rozwijającej się organizacji o startup'owym charakterze i portfolio produktów bazującym na nowoczesnych technologiach z zakresu cyber security.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Indirect Channel Director (Cyber Security)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Indirect Channel Director (Cyber Security) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Indirect Channel Director (Cyber Security) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Indirect Channel Director (Cyber Security), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.