Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. kampani marketingowych

Lokalizacja: Katowice , śląskie
Gliwice , śląskie
Kraków , małopolskie
Data: 21-08-2019, do końca 3 dni
Praca Specjalista ds. kampani marketingowych

Świat idzie do przodu, a marketing razem z nim. Nie zostawaj w tyle i zarządzaj z nami kampaniami marketingowymi w internecie :)

Opis stanowiska
  • Przygotowywanie i zarządzanie kampaniami w Social Mediach oraz Google (w tym tworzenie komunikacji SMS/E-mail)
  • Współtworzenie procesów Marketing Automation, w tym tworzenie i wdrażanie zautomatyzowanych kampanii
  • Bieżąca optymalizacja, analiza i raportowanie prowadzonych działań
  • Przygotowywanie komunikacji marketingowej
  • Analiza skuteczności kampani marketingowych
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz agencjami zewnętrznymi wpierajjącymi działania
Wymagania
  • Wiedza praktyczna z zakresu e-mail marketingu, Google Ads oraz narzędzi Marketing Automation
  • Doświadczenie w analityce internetowej oraz znajomość narzędzi analitycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – praca w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość MS Excel na poziomie dobrym (tworzenie tabel z wynikami)
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań, kreatywność
  • Mile widziana znajomość HTML
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stanie się częścią dynamicznie rozwijającej się Spółki
  • Dołączenie do zespołu profesjonalistów i ludzi z pasją
  • Benefity
  • Imprezy integracyjne
  • Pyszną kawę każdego dnia
  • Zestaw narzędzi do pracy (sprzęt oraz narzędzia online)

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia
Wynagrodzenie
6000 PLN / Miesiąc

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. kampani marketingowych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. kampani marketingowych w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Idea lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. kampani marketingowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. kampani marketingowych, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Idea praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Bartosz Kormaniak

bartek.k@talentselect.pl

508138508

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie