Key Account Manager w branży recyklingowej

Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Chrzanów , małopolskie
Praca Key Account Manager w branży recyklingowej

Duża firma z branży recyklingu szuka Key Account Managera!

Zadania:
  • zakup i sprzedaż surowców do recyklingu (duże przedsiębiorstwa produkcyjne)
  • sprzedaż usług recyklingowych (firma obsługuje dużą ilość kodów odpadów- od podstawowych po niebezpieczne)
  • kontakt z resztą działu sprzedaży i recyklingu
  • bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi w przedsiębiorstwach
  • pozyskiwanie nowych klientów i umów
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i pozyskiwaniu klientów
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • gotowość do pracy zdalnej w godzinach 8-16, w tym od czasu do czasu w niestandardowych godzinach związanych z pracą klientów (do wybrania)
  • lojalność wobec pracodawcy i chęć długofalowej współpracy
  • mile widziane: wykształcenie kierunkowe, znajomość branży
Oferujemy:
  • atrakcyjne stanowisko związane z pracą w rozwojowej branży w ochronie środowiska
  • dwu składnikowe wynagrodzenie (podstawa+ premia)
  • pracę zdalną (z koniecznością spotkania się w siedzibie firmy raz w tygodniu- w poniedziałki)
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, paliwo, telefon, laptop)

Elastyczne godziny pracy

Wysoka Pensja

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Praca Zdalna

Umowa o pracę
Dodatkowe Informacje

Myślisz że To coś dla Ciebie? Nie zwlekaj! Aplikuj!

Gdzie szukać pracy jako Key Account Manager w branży recyklingowej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Key Account Manager w branży recyklingowej w miejscowości: Chrzanów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Idea lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Key Account Manager w branży recyklingowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Key Account Manager w branży recyklingowej, praca w Chrzanów dopasowana do Twoich wymagań.Idea praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Arkadiusz Kardyś

e-mail rekrutacja@talentselect.pl

phone 508 138 508

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie