Staż u agentów/Bielsk Podlaski

Fundacja Grupy Ergo Hestia INTEGRALIA Bielsk Podlaski Wynagrodzenie do negocjacji

Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych Integralia w ramach programu 'Staże u agentów. WYRÓŻNIJMY SIĘ' poszukuje kandydatów do 30 roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności na 2-miesięczny płatny staż. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem 1863/1a.

Obowiązki:

  • obsługa klienta
  • przygotowywanie i przedstawianie oferty ubezpieczeniowej

Oczekiwania względem kandydata:

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność
  • posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności

Pracodawca zapewnia:

  • 2-miesięczny płatny staż z możliwością zatrudnienia na stałe
  • zapoznanie się z tematyką ubezpieczeń i specyfiką pracy w agencji ubezpieczeniowej
  • zdobycie doświadczenia w kontakcie z klientem
  • pracę w miłej atmosferze

Gdzie szukać pracy jako Staż u agentów/Bielsk Podlaski

Jaka oferta pracy na stanowisku: Staż u agentów/Bielsk Podlaski w miejscowości: Bielsk Podlaski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fundacja Grupy Ergo Hestia INTEGRALIA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Staż u agentów/Bielsk Podlaski Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Staż u agentów/Bielsk Podlaski, praca w Bielsk Podlaski dopasowana do Twoich wymagań.Fundacja Grupy Ergo Hestia INTEGRALIA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.