Konsultant/ Współpracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 05-09-2019, do końca 28 dni
Praca Konsultant/ Współpracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Dopiero rozpoczynasz swoja karierę? Jesteś młody, energiczny, nie lubisz dress codu i chcesz współpracować z pozytywnymi ludźmi? Zasmakuj w SUKCESIE i dołącz do nas! Aplikuj na stanowisko Konsultanta-Współpracownika obsługującego projekt dla Cyfrowego Polsatu w ramach połączeń przychodzących.


Wymagania:

Nie wymagamy doświadczenia – oferujemy kompleksowe szkolenie wstępne, za które płacimy. Godziny współpracy są elastyczne, a warunki finansowe bardzo atrakcyjne: podstawa 18 zł/h + prowizja uzależniona od zaangażowania. Możliwość rozwoju? Oczywiście! Gwarantujemy bieżące szkolenia i możliwość uczestnictwa w rekrutacji wewnętrznej. Oferujemy zniżki na usługi/produkty Grupy Cyfrowy Polsat oraz kartę MultiSport na preferencyjnych warunkach.

Oferta jest ważna jeszcze 28 dni


Gdzie szukać pracy jako Konsultant/ Współpracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant/ Współpracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klienta w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyfrowy Polsat lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant/ Współpracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant/ Współpracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klienta, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Cyfrowy Polsat praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Cyfrowy Polsat

Praca Konsultant/ Współpracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klienta, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 28 dni
Podobne ogłoszenia
DevOps Engineer

Warszawa, mazowieckie


AR Accountant with German

Warszawa, mazowieckie


Kasjer-Sprzedawca

Warszawa, mazowieckieOgłoszenia Pracodawcy