Konsultant/ Współpracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Konsultant/ Współpracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Dopiero rozpoczynasz swoja karierę? Jesteś młody, energiczny, nie lubisz dress codu i chcesz współpracować z pozytywnymi ludźmi? Zasmakuj w SUKCESIE i dołącz do nas! Aplikuj na stanowisko Konsultanta-Współpracownika obsługującego projekt dla Cyfrowego Polsatu w ramach połączeń przychodzących.


Wymagania:

Nie wymagamy doświadczenia – oferujemy kompleksowe szkolenie wstępne, za które płacimy. Godziny współpracy są elastyczne, a warunki finansowe bardzo atrakcyjne: podstawa 18 zł/h + prowizja uzależniona od zaangażowania. Możliwość rozwoju? Oczywiście! Gwarantujemy bieżące szkolenia i możliwość uczestnictwa w rekrutacji wewnętrznej. Oferujemy zniżki na usługi/produkty Grupy Cyfrowy Polsat oraz kartę MultiSport na preferencyjnych warunkach.

Oferta jest ważna jeszcze 264 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Konsultant/ Współpracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant/ Współpracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klienta w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyfrowy Polsat lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant/ Współpracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant/ Współpracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klienta, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Cyfrowy Polsat praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.