Recepcjonista/-ka

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 21-08-2019, do końca 13 dni
Praca Recepcjonista/-ka

Numer referencyjny: RE/WA2/05/2019/AC

Zadania:
  • Kompleksowa obsługa recepcji firmy oraz gości, współpraca z firmami kurierskimi i dostawcami usług
  • Pomoc w bieżących zadaniach dla pracowników firmy
  • Dbanie o obieg korespondencji i archiwizacja dokumentów
  • Pomoc w organizacji spotkań i wydarzeń firmowych
  • Wyposażanie biura w potrzebne materiały biurowe i spożywcze
Wymagania:
  • Pierwszego doświadczenia na stanowisku administracyjnym/ recepcyjnym
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • Wysokiej kultury osobistej i pozytywnego nastawienia do pracy
  • Dobrej organizacji pracy własnej i chęci współpracy
Oferujemy:
  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy

Gdzie szukać pracy jako Recepcjonista/-ka

Jaka oferta pracy na stanowisku: Recepcjonista/-ka w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Recepcjonista/-ka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Recepcjonista/-ka, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Adecco Poland Sp. z o.o.

Praca Recepcjonista/-ka, Warszawa