Dołącz do zespołu Konserwatorów Maszyn - gwarantujemy 18 zł/h brutto!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Poznań Plewiska Wynagrodzenie do negocjacji

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Dla jednego z naszych Klientów z branży sprzedaży maszyn do produkcji farb, tynków i lakierów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Konserwator Maszyn.


Szukasz mało obciążającej pracy?

A może przeglądając oferty trafiasz tylko na takie, które wymagają dźwigania ciężarów bądź wielkich kwalifikacji?

Rozumiemy Twój problem, dlatego staramy się go rozwiązać!

Mamy dla Ciebie pracę jako Konserwator Maszyn na produkcji.

Nie wymagamy specjalistycznych kwalifikacji

Wystarczy, że miałeś/aś styczność z pracą fizyczną, całej reszty Cię nauczymy! 

Gwarantujemy Ci...

... wynagrodzenie 18 zł/h brutto, umowę zlecenie i dużo wspaniałych przeżyć podczas pracy w świetnej ekipie!

Dodatkowe informacje

Zainteresowany/a? Zgłoś się do nas już dziś!

Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem: 503 075 956 lub pod adresem: e.cofta@ksservice.pl


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Dołącz do zespołu Konserwatorów Maszyn - gwarantujemy 18 zł/h brutto!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dołącz do zespołu Konserwatorów Maszyn - gwarantujemy 18 zł/h brutto! w miejscowości: Poznań Plewiska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dołącz do zespołu Konserwatorów Maszyn - gwarantujemy 18 zł/h brutto! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dołącz do zespołu Konserwatorów Maszyn - gwarantujemy 18 zł/h brutto! , praca w Poznań Plewiska dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.