Elektromechanik - od 2400 euro/mies. + dodatki - praca w Belgii

Lokalizacja: Tarnów , małopolskie
Praca Elektromechanik - od 2400 euro/mies. + dodatki - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko elektromechanik dla belgijskiej firmy produkującej kompozyty kwarcowe.

Obowiązki na tym stanowisku to wykonywanie konserwacji mechanicznej maszyn i pojazdów, dbanie o stan techniczny budynków, doradzanie w zakresie wprowadzania ulepszeń i realizacja zadań obejmujących m.in. spawanie, wymianę uszkodzonych części.


Jeśli posiadasz:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • prawo jazdy kat. B
Jeśli oczekujesz:
  • stałego zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • atrakcyjnego wynagrodzenia 15,00 euro brutto/godz.
  • nadgodzin płatanych 22,50 euro za godzinę
  • zorganizowania zakwaterowania i karty paliwowej na pokrycie kosztów dojazdu
  • możliwości zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

Opieka lekarska

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
15,00 PLN / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 134 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Elektromechanik - od 2400 euro/mies. + dodatki - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Elektromechanik - od 2400 euro/mies. + dodatki - praca w Belgii w miejscowości: Tarnów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elektromechanik - od 2400 euro/mies. + dodatki - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektromechanik - od 2400 euro/mies. + dodatki - praca w Belgii, praca w Tarnów dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.