Wyszukaj spośród 10447 ofert pracy

Programista PHP - Full Stack Web Developer

Lokalizacja: Pszczyna , śląskie
Katowice , śląskie
Bielsko-Biała , śląskie
Data: 14-08-2019, do końca 22 dni
Praca Programista PHP - Full Stack Web Developer

Jesteśmy stabilnie działającym sklepem internetowym z branży jubilerskiej. Istniejemy na rynku od ponad 10 lat stale notując wzrost. Główna siedziba firmy znajduje się w Nowym Jorku. Polskie biuro jest w Pszczynie.

Opis stanowiska

Szukamy PHP Web Developera (full stack) do pracy przy sklepie internetowym opartym o platformę Magento.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Technologie których używamy to:

  • PHP, MySQL, HTML, JS, CSS

Oczekujemy znajomości wyżej wymienionych technologii w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę. Doświadczenie w pracy przy projektach opartych o starsze rozwiązania technologiczne takie jak Magento 1.x i Symfony 2.x będzie bardzo dużym atutem ale nie jest konieczne. Dodatkowo w naszym stacku są obecne: Linux, Docker, Git, Gulp i SASS jednak nie wymagamy dogłębnej znajomości tych rozwiązań.

Oferujemy
  • wynagrodzenie od 7000zł do 12 000zł netto przy umowie B2B
  • udział w konferencjach Meet Magento i PHP CE
  • wyjazdy integracyjno-biznesowe do Nowego Jorku
  • budżet szkoleniowy
  • możliwość pracy zdalnej
  • oraz standardowo: klimatyzowane biuro, kawę, przekąski, wyjścia integracyjne itp.

Organizacja pracy oparta jest o elementy SCRUM oraz narzędzia Git Flow i Pivotal Tracker

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Praca zdalna

Imprezy firmowe
Dodatkowe Informacje

W pobliżu biura jest darmowy parking. Pracujemy od 8:00 do 16:00.

Wynagrodzenie
3000 USD / Miesiąc

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Programista PHP - Full Stack Web Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Programista PHP - Full Stack Web Developer w miejscowości: Bielsko-Biała jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy My Trio Rings lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Programista PHP - Full Stack Web Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista PHP - Full Stack Web Developer, praca w Bielsko-Biała dopasowana do Twoich wymagań.My Trio Rings praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
My Trio Rings

Praca Programista PHP - Full Stack Web Developer, Pszczyna Katowice Bielsko-Biała

Oferta jest ważna jeszcze 22 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamil Dratwa

webmaster@mytriorings.com

506129125

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie