Automatyk / Inżynier Procesu (Dział badań i rozwoju) (nr ref.: 10190)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 13-08-2019, do końca 15 dni
Praca Automatyk / Inżynier Procesu (Dział badań i rozwoju) (nr ref.: 10190)

Opis stanowiska
  • udział w projektach R&D związanych z wprowadzaniem nowych rozwiązań z dziedziny druku 3D, spawalnictwa i technologii ultradźwiękowych
  • identyfikacja i realizacja zadań mających na celu zwiększenie wydajności, jakości i niezawodności w obszarze automatyki i sterowania procesem
  • badanie i analiza awarii w celu znalezienia pierwotnej przyczyny (RCA, PFMEA)
  • wykonywanie pomiarów diagnostycznych i opracowanie nowych protokołów inspekcyjnych
  • nadzór nad dokumentacją techniczną i systemową urządzeń do atomizacji stopionych metali
  • wsparcie w utrzymaniu ruchu i certyfikacji urządzeń elektrycznych
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne po kierunku automatyka, mechatronika, lotnictwo, energetyka, fizyka techniczna, inżyniera produkcji lub pokrewnym
  • oczekiwana wiedza z dziedzin: dynamika i wibracje, akustyka, spawalnictwo, wymiana ciepła, metalurgia, mechanika płynów, statystyka, programowanie baz danych
  • zainteresowanie technologiami diagnostycznymi takimi jak: wibroakustyka, termowizja, ultradźwięki, przepływy
  • pożądana znajomość narzędzi z inżynierii jakości z praktyczną znajomością pracy z systemami bazodanowymi (np. Access, SQL)
  • pożądany staż lub doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio
  • zaawansowanym, pozwalającym na swobodną komunikację
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • łatwość uczenia się oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • samodzielne stanowisko pracy

Gdzie szukać pracy jako Automatyk / Inżynier Procesu (Dział badań i rozwoju) (nr ref.: 10190)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Automatyk / Inżynier Procesu (Dział badań i rozwoju) (nr ref.: 10190) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Automatyk / Inżynier Procesu (Dział badań i rozwoju) (nr ref.: 10190) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Automatyk / Inżynier Procesu (Dział badań i rozwoju) (nr ref.: 10190), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

BDI

Praca Automatyk / Inżynier Procesu (Dział badań i rozwoju) (nr ref.: 10190), Warszawa