Pracownik produkcji: praca dla kobiet i mężczyzn od zaraz

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski , lubuskie
Praca Pracownik produkcji: praca dla kobiet i mężczyzn od zaraz

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zakładu produkcyjnego w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy osób na stanowisko Pracownika Produkcji.


Oferujemy:
  • umowę o pracę 
  • podstawowe wynagrodzenie w wysokości 15 zł/h brutto
  • premie sięgające 520 zł 
  • pracę zarówno dla kobiet i mężczyzn 
  • szkolenie stanowiskowe
Nie potrzebujesz doświadczenia:
  • od kandydatów wymagamy jedynie chęci do pracy trzyzmianowej!
Twoje obowiązki:
  • sprawdzanie jakości produktów
  • praca przy taśmie produkcyjnej
  • pakowanie w kartony

Świetna lokalizacja

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Jeśli zainteresowałą Cię nasz oferta skontaktuj się z nami pod numer podany w formularzu lub od razu złóż swoje CV i czekaj na telefon :)

Oferta jest ważna jeszcze 138 dni

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji: praca dla kobiet i mężczyzn od zaraz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji: praca dla kobiet i mężczyzn od zaraz w miejscowości: Gorzów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji: praca dla kobiet i mężczyzn od zaraz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji: praca dla kobiet i mężczyzn od zaraz, praca w Gorzów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.