Specjalista ds. Handlowych

Lokalizacja: Pruszcz Gdański , pomorskie
Praca Specjalista ds. Handlowych

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim Klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

W chwili obecnej, dla jednego z naszych Klientów- firmy zajmującej się dystrybucją stali nierdzewnej oraz aluminium, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:
- Rozbudowywanie bazy kontaktów oraz podtrzymywanie relacji biznesowych z Klientami poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy
- Przygotowywanie ofert handlowych
- Koordynacja zamówień
- Dążenie do realizacji planów sprzedażowych
- Ścisła współpraca z przypisanym Przedstawicielem Handlowym
- Nadzór nad bieżącymi sprawami biurowymi

Wymagania

Wymagania:
- Minimum 5 letnie doświadczenie w sprzedaży telefonicznej (stacjonarnej) lub w roli Przedstawiciela Handlowego
- Doświadczenie w kontaktach z Klientem w branży stalowej, metalowej (stal nierdzewna, stal czarna, aluminium)
- Umiejętności negocjacyjne
- Znajomość programów Microsoft Office
- Komunikatywność
- Entuzjazm
- Dobra samoorganizacja
- Nastawienie na cel
- Samodzielność

Oferujemy

Firma oferuje:
- Długofalową współpracę
- Stabilne warunki - umowę o pracę
- Wysokie wynagrodzenie
- Przyjazną atmosferę
- Pracę stacjonarną w siedzibie firmy

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Handlowych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Handlowych w miejscowości: Pruszcz Gdański jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LOBO SP. Z O.O. SP K. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Handlowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Handlowych, praca w Pruszcz Gdański dopasowana do Twoich wymagań.LOBO SP. Z O.O. SP K. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.