Doradca Klienta- usługi bankowe

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Doradca Klienta- usługi bankowe
Rodzaj pracy: Praca stała

Finance B2B jest spółką, która dostarcza dedykowane dla instytucji finansowych rozwiązania optymalizujące koszty. Finance B2B pozyskuje dla organizacji i zarządza pracownikami specjalizującymi się w sprzedaży usług finansowych, na stanowiskach konsultantów contact center i średniej kadry zarządzającej. Głównymi partnerami Finance B2B są lokalne oddziały globalnych instytucji finansowych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:


- Sprzedaż produktów bankowych,
- Pozyskiwanie nowych klientów,
- Tworzenie nowych ofert handlowych,
- Obsługa klientów indywidualnych,
- Realizacja celów sprzedażowych,
- Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

- Łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
- Budowania długofalowych relacji z Klientami,
- Motywacji oraz entuzjazmu do realizowania zadań,
- Umiejętności identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów,
- Gotowości do pracy w dynamicznym otoczeniu,
- Umiejętności prowadzenia cross-sellingu.

Oferujemy

- Umowę o pracę,
- Możliwość pracy w ciekawym projekcie,
- Wysokie prowizje sprzedażowe,
- Stabilne zatrudnienie,
- Możliwość rozwoju w strukturach Banku. 

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Oferta jest ważna jeszcze 2508 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Doradca Klienta- usługi bankowe

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca Klienta- usługi bankowe w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca Klienta- usługi bankowe Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca Klienta- usługi bankowe, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.