Spawacz metalowych krat pomostowych - od 15,00 euro brutto/h - praca w Belgii

Lokalizacja: Hechtel-Eksel , Flandria
Praca Spawacz metalowych krat pomostowych - od 15,00 euro brutto/h - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży metalowej, który zajmuje się produkcją krat oraz podestów dla trzody chlewnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Spawacz


  • spawanie krat pomostowych dla trzody chlewnej
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
Wymagania
  • znajomości metody MIG/MAG i doświadczenie w spawaniu
  • znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie
  • mile widziana możliwość wyjazdu samochodem
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • stawkę od 15,00 euro brutto za godzinę, trzynastą pensję, płatne nadgodziny
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
15,00 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 1654 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Spawacz metalowych krat pomostowych - od 15,00 euro brutto/h - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Spawacz metalowych krat pomostowych - od 15,00 euro brutto/h - praca w Belgii w miejscowości: Hechtel-Eksel jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Spawacz metalowych krat pomostowych - od 15,00 euro brutto/h - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spawacz metalowych krat pomostowych - od 15,00 euro brutto/h - praca w Belgii, praca w Hechtel-Eksel dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Ewelina Rędzikowska

e-mail e.redzikowska@ksservice.pl

phone 506561723

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie