Wędliniarz/ masarz (mięso wieprzowe) - 14,15 euro/h - praca w Belgii

Lokalizacja: Ichtegem , Flandria
Praca Wędliniarz/ masarz (mięso wieprzowe) - 14,15 euro/h - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży mięsnej, który zajmuje się produkcją wyrobów mięsnych poszukujemy osób na stanowisko: Wędliniarz/ masarz


Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku wędliniarza będzie należała praca polegająca na produkcji szynki gotowanej poprzez okrawanie i cięcie kawałków mięśni wieprzowych. Istotnym elementem jest również wykonywanie czynności związanych z nastrzykiwaniem mięsa, masowaniem, napełnianiem, jak i gotowaniem wraz ze schładzaniem. Jest to praca w systemie jednozmianowym.

Wymagania

Wymagamy punktualności oraz dbania o higienę na stanowisku pracy. Oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku. Ważne są dla nas również odbyte przez Ciebie szkolenia związane z branżą mięsną. Twoim dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu do Belgii własnym autem.

Oferujemy

Z naszej strony możesz liczyć na umowę o pracę, stawkę od 14,15 euro/godz., jak i nadgodziny płatne od 22 euro brutto/h oraz trzynastą pensję. Zapewniamy również prywatną opiekę medyczną, kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny. Nie musisz martwić się zakwaterowaniem w Belgii, ponieważ zostanie ono zorganizowane przez naszego polskojęzycznego Koordynatora przebywającego na miejscu.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
14,15 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 1648 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Wędliniarz/ masarz (mięso wieprzowe) - 14,15 euro/h - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Wędliniarz/ masarz (mięso wieprzowe) - 14,15 euro/h - praca w Belgii w miejscowości: Ichtegem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Wędliniarz/ masarz (mięso wieprzowe) - 14,15 euro/h - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wędliniarz/ masarz (mięso wieprzowe) - 14,15 euro/h - praca w Belgii , praca w Ichtegem dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Ewelina Rędzikowska

e-mail e.redzikowska@ksservice.pl

phone 506561723

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie