Praca na montażu - nie wymagamy doświadczenia

AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA Łódź Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Trzynasta Pensja

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży przemysłowej poszukujemy Kandydatów do pracy na montażu.


Oczekujemy jedynie:

umiejętności czytania rysunku technicznego i chęci do pracy w systemie zmianowym.

Zadania:

montaż komponentów oraz kontrola ich jakości.

Naszym pracownikom zapewniamy

umowę o pracę oraz solidne wynagrodzenie zasadnicze. Na tym nie koniec – zyskujesz jeszcze wysokie premie miesięczne i atrakcyjną premię roczną, a także 40% dodatek za pracę w nocy. Możesz również dołączyć do prywatnej opieki medycznej. Pracujemy od poniedziałku do piątku, jednak dla chętnych są możliwe dodatkowo płatne nadgodziny. Zakład pracy znajduje się w doskonałej lokalizacji – z łatwością dojedziesz do pracy komunikacją miejską.

 

 

Dodatkowe informacje

Praca z nami to same korzyści – nie zwlekaj – wyślij CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr 506 561 604.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na montażu - nie wymagamy doświadczenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na montażu - nie wymagamy doświadczenia w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na montażu - nie wymagamy doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na montażu - nie wymagamy doświadczenia, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Aneta Gacparska

e-mail a.gacparska@ksservice.pl

phone 506 561 604

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie