Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Inżynier Sprzedaży (Lakiery Proszkowe) (nr ref.: 10182)

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 25-07-2019, do końca 2 dni
Praca Inżynier Sprzedaży (Lakiery Proszkowe) (nr ref.: 10182)

Opis stanowiska
  • celem tego stanowiska jest rozwój istniejących klientów (północna Polska)
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sukcesywny rozwój grypy klientów i doradztwo techniczne dla potencjalnych i istniejących odbiorców
  • uczestnictwo w targach branżowych
  • pozyskiwanie informacji o najnowszych trendach w branży i działaniach konkurencji
  • budowa pozytywnych relacji z nowymi klientami poprzez szerokorozumiane doradztwo
    Główne zadania:
  • doradztwo dla klientów i decydentów w zakresie rozwiązań specjalnych w ramach oferowanych produktów
  • ścisła współpraca z odpowiednimi osobami w firmie klienta w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i technologicznych
  • akwizycja nowych klientów oraz pielęgnowanie kontaktów z istniejącymi klientami
Wymagania
  • poszukujemy osoby z wyższym wykształceniem technicznym lub sprzedażowym
  • z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i doradztwie w obszarze lakierowania/malowania elementów metalowych
  • również kandydaci z doświadczeniem przy projektowaniu i wytwarzaniu urządzeń do lakierowania suchego (lub mokrego) będą brani pod uwagę (np. doradca techniczny klienta, specjalista z zakresu przygotowania procesów lakierniczych itp.)
  • dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem konicznym do ubiegania się o to stanowisko
  • oczekujemy pełnej mobilności (możliwa praca na zasadach Home Office)
Oferujemy
  • atrakcyjną pracę w środowisku międzynarodowym w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej i wiodącej pozycji na rynku

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Sprzedaży (Lakiery Proszkowe) (nr ref.: 10182)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Sprzedaży (Lakiery Proszkowe) (nr ref.: 10182) w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Sprzedaży (Lakiery Proszkowe) (nr ref.: 10182) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Sprzedaży (Lakiery Proszkowe) (nr ref.: 10182), praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.