Konsultant ds. obsługi klienta - rozmowy wyłącznie przychodzące (m/k)

Imar Service Group Lublin Wynagrodzenie do negocjacji

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego klienta, lidera na rynku telefonii komórkowej, poszukujemy osób na stanowisko: Konsultant ds. obsługi klienta - rozmowy wyłącznie przychodzące (m/k)

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie połączeń od klientów - pomoc w korzystaniu z usług operatora,
  • Udzielanie klientom informacji dotyczących płatności,
  • Pomoc w obsłudze urządzeń mobilnych - telefonów, smartfonów,
  • Aktywacja bądź deaktywacja usług i zleceń na kontach klientów,
  • Proponowanie klientom nowych usług.

Wymagania:

  • Komunikatywność,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Dyspozycyjność (5 dni w tygodniu między poniedziałkiem a sobotą (wolne niedziele niehandlowe), po około 8 godzin dziennie, miedzy godzinami 6:00 a 22:00).

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową - 15,00 zł/brutto/godzina to stawka podstawowa - na początek, ta stawka w miarę nabywania doświadczenia, dzięki dobrym wynikom może wzrosnąć. W ramach specjalnego projektu pracownicy są za dobre wyniki są doceniani przez firmę. Dodatkowo, wynagrodzenie można powiększyć próbą podejmowania sprzedaży, dzięki czemu można osiągać na wysokie premie sprzedażowe - oferujemy przejrzysty system premiowy składający się z: wymienionej powyżej - premii sprzedażowej (wysokość zależna od ilości dodatkowych aktywacji) oraz dodatkowo premii jakościowej, której wielkość oscyluje między 500-1200 zł brutto.
  • Umowa o pracę (od pierwszego dnia),
  • Bardzo dobre, kompleksowe i płatne szkolenie (w ramach umowy o pracę) oraz program ’Opiekun’. Dbamy o kompleksowe wdrożenie każdej nowej osoby,
  • Jasną ścieżka kariery - uwzględniająca zmianę stanowiska oraz wzrost płacy,
  • Pozytywną atmosferę i wsparcie trenera, kierownika i pracowników,
  • Najwyższe normy i standardy obsługi klienta - dzięki czemu wszystkie działania przez nas podejmowane są ustrukturyzowane, a procesy opisane. Cały czas podnosimy jakość obsługi, co ma odzwierciedlenie w satysfakcji naszych klientów,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia pracując dla największego operatora telekomunikacyjnego w kraju, poznanie i współtworzenie jego kultury organizacyjnej,
  • Możliwość korzystania z różnych świadczeń grupowych - pracowniczych po bardzo atrakcyjnych cenach: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, karty Multisport itp.

Gdzie szukać pracy jako Konsultant ds. obsługi klienta - rozmowy wyłącznie przychodzące (m/k)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant ds. obsługi klienta - rozmowy wyłącznie przychodzące (m/k) w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Imar Service Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant ds. obsługi klienta - rozmowy wyłącznie przychodzące (m/k) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant ds. obsługi klienta - rozmowy wyłącznie przychodzące (m/k), praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Imar Service Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.