Wyszukaj spośród 9540 ofert pracy

Pielęgniarka/Położna

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

Nowo powstający żłobek publiczny - mieszczący się w Warszawie w dzielnicy Praga Południe -- Saska Kępa poszukuje kandydata na stanowisko: Pielęgniarka/Położna.

Zadania:
  • współpraca z opiekunami w zakresie opieki nad dziećmi
  • wizualna ocena stanu zdrowia i stosowne postępowanie przy codziennym przyjmowaniu dzieci do żłobka
  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji pielęgnacyjnej dzieci
  • prowadzenie listy codziennej frekwencji dzieci
  • udzielanie pierwszej pomocy przed lekarskiej w nagłych wypadkach
  • uzupełnianie apteczki żłobka i wydawanie środków farmaceutycznych

Wymagania
  • kwalifikacje niezbędne do wykonywania zawodu (wykształcenie co najmniej średnie kierunkowym lub wyższym na kierunku pielęgniarskim lub położniczym; posiadająca aktualne prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki lub położnej, nadane przez właściwe izby zawodowe)
  • doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku żłobkowym lub przedszkolnym
  • umiejętność planowania i organizowania pracy
  • dyspozycyjność  punktualność, sumienność
Warunki pracy:
  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowania pracownika
  • praca 8 godz. w godzinach otwarcia placówki 7.30 -17.30 / możliwość pracy w mniejszym wymiarze etatu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w treści „Opiekunka”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Email: zlobek.stokrotka(małpa)gmail.com; tel. 609025676.

Gdzie szukać pracy jako Pielęgniarka/Położna

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pielęgniarka/Położna w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Żłobek Stokrotka lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pielęgniarka/Położna Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pielęgniarka/Położna, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Żłobek Stokrotka praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Żłobek Stokrotka

Praca Pielęgniarka/Położna, Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 26 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Agnieszka Malewicz

zlobek.stokrotka@gmail.com

609025676

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie