Wyszukaj spośród 9673 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Regular PHP Developer

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

Dla międzynarodowej firmy mediowej intensywnie rozwijającej portfolio serwisów internetowych oraz wydającej magazyny poszukujemy osoby na stanowisko Regular PHP Developer

Obowiązki:
  • Rozwój nowego systemu CMS
  • Wprowadzenie nowych funkcjonalności w obecnych systemach CMS
  • Diagnozowanie i poprawianie błędów w serwisach
  • Przeprowadzenie analiz wykonalności oraz wsparcie przy budowaniu architektury nowych rozwiązań
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu złożonych aplikacji webowych
  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Praktyczne doświadczenie w korzystaniu z frameworków MVC: Symfony (preferowany), YII, Laravel, Zend
  • Praktyczne doświadczenie w korzystaniu z Varnish, mile widziana znajomość Elastic Search / Sphinx
  • Bardzo dobra znajomość SQL (PostgreSQL, MySQL)
  • Praktyczne doświadczenie w korzystaniu z GIT
  • Dobra znajomość HTML, znajomość CSS / JavaScript
  • Nastawienie do zwinnego stylu pracy, mile widziane doświadczenie w pracy SCRUM/KANBAN
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność, kreatywność, terminowość i dokładność
  • Samodzielność
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet opieki zdrowotnej
  • Dostęp do programu ubezpieczenia na życie
  • Zajęcia jogi, relaksacyjne rolowanie
  • Owocowe poniedziałki
  • Bilety do kina
  • Zniżki w szkole językowej

Gdzie szukać pracy jako Regular PHP Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Regular PHP Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Regular PHP Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regular PHP Developer , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii