Wyszukaj spośród 12789 ofert pracy

Specjalista ds. Badań Urządzeń Technicznych (nr ref.: 10176)

Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie
Data: 18-07-2019, do końca 27 dni
Praca Specjalista ds. Badań Urządzeń Technicznych (nr ref.: 10176)

Opis stanowiska
  • wykonywanie badań diagnostycznych i laboratoryjnych, pomiarów i ekspertyz technicznych
  • koordynacja procesu obsługi klienta w obszarach objętych działalnością zespołu, przygotowywanie ofert i umów dotyczących badań i ekspertyz technicznych
  • realizacja programów szkoleń personelu wykonującego badania laboratoryjne oraz szkoleń inspektorów
  • prowadzenie analiz w zakresie potrzeb usług laboratoryjnych dla klientów oraz udział w opracowywaniu dokumentów i materiałów informacyjnych
  • merytoryczne wspomaganie inspektorów w zakresie badań nieniszczących
  • rozwijanie nowych metod badawczych we współpracy z komórkami organizacyjnymi UDT
  • wykonywanie badań diagnostycznych i ekspertyz technicznych w ramach badań powypadkowych i poawaryjnych prowadzonych przez oddział
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki mechanika, inżynieria materiałowa
  • mile widziane 4
  • letnie doświadczenie na stanowisku laboratoryjnym
  • kompetencje w zakresie min. 2 metod badań nieniszczących: VT 2, UT 2
  • mile widziane uprawnienia PT 2, MT 2
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i samoorganizacja
  • komunikatywność, myślenie analityczne
  • otwartość na zmiany i umiejętność współpracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
Oferujemy
  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności w firmie o ponad 105
  • letniej tradycji
  • współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów
  • szeroki pakiet szkoleń i świadczeń pozapłacowych

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Badań Urządzeń Technicznych (nr ref.: 10176)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Badań Urządzeń Technicznych (nr ref.: 10176) w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Badań Urządzeń Technicznych (nr ref.: 10176) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Badań Urządzeń Technicznych (nr ref.: 10176), praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Specjalista ds. Badań Urządzeń Technicznych (nr ref.: 10176), Bydgoszcz