Wyszukaj spośród 10151 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Koordynator ds obsługi klienta / z j. francuskim

Lokalizacja: Sosnowiec , śląskie;

Grupa Akcja Job
ALBEDO HR - Agencja Pośrednictwa Pracy - Nr certyfikatu 13443

dla swojego Klienta - z branży produkcji przemysłowej o zasięgu globalnym, poszukuje osoby zainteresowanej pracą w Sosnowcu na stanowisku: Koordynator ds obsługi klienta / z j. francuskim

Obowiązki:
  • wspieranie przydzielonej grupy kluczowych francuskich i belgijskich klientów firmy w zakresie całego procesu - od zapytania ofertowego do dostarczenia produktu
  • przyjmowanie i obsługa zamówień, monitorowanie statusu zamówień w systemie SAP, kontrolowanie terminów dostaw i dostępności produktów, rozwiązywanie problemów związanych z procesem dostawy
  • ścisła współpraca z inżynierem sprzedaży zlokalizowanym we Francji/Belgii w zakresie zamówień i bieżącej współpracy z klientem
  • współpraca z innymi działami firmy na całym świecie - magazyny wysyłkowe, planowanie dostaw, planowanie popytu, zespół ds. transportu, produkcja
  • analizowanie i realizowanie specyficznych wymagań klienta dotyczących obsługi lub zamówień
  • uczestnictwo w okazjonalnych wizytach u klienta, spotkaniach lub telekonferencjach
Wymagania:
  • biegła znajomość języka francuskiego / C1
  • dobra znajomość języka angielskiego (język korporacyjny - komunikacja wewnętrzna w ramach firmy) / B2
  • wykształcenie licencjackie/magisterskie
  • umiejętność szybkiego uczenia się i samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku
  • intensywne 4-tygodniowe szkolenie wstępne - system SAP, procesy, procedury, produkty
  • przyjazną atmosferę i wsparcie bardziej doświadczonych członków zespołu
  • elastyczny system czasu pracy

Gdzie szukać pracy jako Koordynator ds obsługi klienta / z j. francuskim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Koordynator ds obsługi klienta / z j. francuskim w miejscowości: Sosnowiec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Albedo HR Sp zoo lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Koordynator ds obsługi klienta / z j. francuskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Koordynator ds obsługi klienta / z j. francuskim, praca w Sosnowiec dopasowana do Twoich wymagań.Albedo HR Sp zoo praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii