Wyszukaj spośród 9540 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Serwisant systemów oświetlenia awaryjnego

Lokalizacja: Pyskowice , śląskie
Data: 16-07-2019, do końca 11 dni
Praca Serwisant systemów oświetlenia awaryjnego

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta- czołowego producenta opraw, modułów i systemów oświetlenia awaryjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:Serwisant systemów oświetlenia awaryjnego
Miejsce pracy: Pyskowice + wyjazdy służbowe w kraju

Opis stanowiska
  • serwis, przeglądy, naprawy oraz uruchomienia systemów oświetlenia awaryjnego, a także opraw autonomicznych - na terenie całego kraju (praca wyjazdowa)
  • prowadzenie dokumentacji z odbytych wyjazdów służbowych
  • wsparcie działu reklamacji
Wymagania
  • uprawnienia SEP 1KV
  • prawo jady kat. B
  • umiejętność obsługi komputera
  • wykształcenie minimum zawodowe lub średnie
  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole oraz organizacji czasu pracy
Oferujemy
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności (podstawa + premia zadaniowa)
  • umowę o pracę lub zatrudnienie na zasadzie B2B
  • niezbędne szkolenia
  • pracę w firmie będącej liderem branży oświetlenia awaryjnego
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy serwisanta (w przypadku wyjazdów samochód służbowy oraz telefon komórkowy)
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Samochód służbowy

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 517 491 707.

Gdzie szukać pracy jako Serwisant systemów oświetlenia awaryjnego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Serwisant systemów oświetlenia awaryjnego w miejscowości: Pyskowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Derksen Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Serwisant systemów oświetlenia awaryjnego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Serwisant systemów oświetlenia awaryjnego, praca w Pyskowice dopasowana do Twoich wymagań.Derksen Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii