Kierownik Zmiany w Restauracji KFC

KFC Poznań Wynagrodzenie do negocjacji

W KFC stawiamy na ludzi, bo to dzięki nim nasi Goście codziennie wychodzą z naszych restauracji zadowoleni. Każda przygotowana kanapka czy napój smakują tak dobrze dzięki wspaniałym ludziom, którzy ciężko pracują i dokładają wszelkich starań, żeby dostarczyć Gościom jak najlepsze produkty.


Na czym polega praca Kierownika Zmiany w KFC?

Kierownik Zmiany w restauracji KFC jest odpowiedzialny za jeden z dwóch obszarów: Product lub Facility.
Product Manager dba o najwyższą jakość produktów i stoi na straży standardów ich przygotowywania. Planuje dostawy, analizuje sprzedaż oraz osiągane wyniki.
Rolą Facility Managera jest czuwanie nad tym, aby kawiarnia prezentowała się z jak najlepszej strony. Dba on o przestrzeganie standardów czystości, poprawne działanie sprzętu znajdującego się w restauracji oraz buduje relacje z konserwatorami. Planuje również koszty stałe oraz analizuje osiągane wyniki.
Kierownicy Zmiany prowadzą szkolenia dla pracowników dotyczące ich obszarów odpowiedzialności, a także prowadzą zmianę i pracują na stanowiskach, codziennie dbając o jak najlepszą atmosferę.

Czego od Ciebie oczekujemy?

 • Doświadczenia w pracy z Klientem (najlepiej w branży gastronomicznej)
 • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem lub w prowadzeniu samodzielnych projektów, lub związane z działalnością w organizacjach studenckich
 • Elastyczności, pomysłowości
 • Nastawienia na naukę oraz ciągły rozwój zawodowy i osobisty
 • Pozytywnej energii, zapału i entuzjazmu w działaniu

Nasza obietnica:

 • Indywidualne szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska
 • Intensywny rozwój zawodowy i realna możliwość awansu
 • Wynagrodzenie zawsze na czas
 • Premie za wyniki i osiągnięcia
 • Wybór dodatkowych bonusów w ramach pakietu benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, voucher/ zakupowe i in.)
 • Twoje ulubione produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks - w specjalnych cenach

Dodatkowe informacje


Przed Tobą świetna zawodowa przygoda, która może odmienić Twoje życie!
 

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź www.praca.kfc.pl i poznaj nas bliżej.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Zmiany w Restauracji KFC

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Zmiany w Restauracji KFC w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy KFC lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Zmiany w Restauracji KFC Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Zmiany w Restauracji KFC, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.KFC praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.