Wyszukaj spośród 9673 ofert pracy

Kierownik ds. Kontroli Jakości (nr ref.: 10172)

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Data: 16-07-2019, do końca 19 dni
Praca Kierownik ds. Kontroli Jakości (nr ref.: 10172)

Opis stanowiska
  • współtworzenie, nadzorowanie przestrzegania procedur obowiązujących w Spółce
  • nadzorowanie jakości procesów produkcji oraz weryfikowanie skuteczności działania istniejących procesów zapewnienia jakości
  • aktywny udział w rozwijaniu świadomości znaczenia zapewnienia jakości
  • zarządzanie reklamacjami oraz definiowanie wymogów i norm jakościowych
  • udział w projektach związanych z rozwojem nowych produktów i procesów technologicznych
  • opiniowanie projektów technologicznych pod względem zgodności z przepisami
  • opracowywanie programu szkoleń dotyczących jakości
  • koordynowanie i współuczestnictwo w audytach wewnętrznych, zewnętrznych oraz procesach certyfikacji
  • dokonywanie analizy wyników audytów oraz nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • współpracowanie z urzędami kontroli żywności
  • organizowanie i nadzorowanie pracy działu kontroli jakości
Wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenia na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu zespołem jakości w firmie produkcyjnej branży spożywczej
  • znajomości procesów technologicznych i przepisów w branży spożywczej
  • doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności
  • znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodą komunikację w zakresie wykonywanych zadań
  • zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność organizacji pracy
Oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • świadczenia dla pracowników (w tym dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
  • rozwój kompetencji zawodowych
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy

Gdzie szukać pracy jako Kierownik ds. Kontroli Jakości (nr ref.: 10172)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik ds. Kontroli Jakości (nr ref.: 10172) w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik ds. Kontroli Jakości (nr ref.: 10172) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik ds. Kontroli Jakości (nr ref.: 10172), praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Kierownik ds. Kontroli Jakości (nr ref.: 10172), Szczecin