Wyszukaj spośród 10174 ofert pracy

Automatyk (nr ref.: 10173)

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Data: 16-07-2019, do końca 25 dni
Praca Automatyk (nr ref.: 10173)

Opis stanowiska
  • projektowanie, konstruowanie, obsługa, naprawa, serwis układów automatyki i sterowania maszyn i urządzeń
  • tworzenie logiki sterowania, oprogramowania i dokumentacji
  • projektowanie układów sterowania przy wykorzystaniu metod numerycznych identyfikacji i optymalizacji
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
Wymagania
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu
  • wiedzy z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki i elektroniki
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej,
  • zaangażowania,
  • komunikatywności, zdyscyplinowania, odpowiedzialności oraz dokładności
Oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • pakiet benefitów pozapłacowych (wczasy pod gruszą, świadczenia medyczne i ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy

Gdzie szukać pracy jako Automatyk (nr ref.: 10173)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Automatyk (nr ref.: 10173) w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Automatyk (nr ref.: 10173) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Automatyk (nr ref.: 10173), praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Automatyk (nr ref.: 10173), Szczecin