Praca przy montażu mebli - 17 zł/godz. brutto

Lokalizacja: Wrocław, dolnośląskie

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Darmowy transport

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, największego producenta mebli w Europie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko monter mebli.

Szczegóły:

Poszukujemy 5 osób do pracy przy skręcaniu oraz przenoszeniu mebli biurowych w terminie od 19.07.19r. do 10.08.19r.

Praca w przedziale godzinowym: 8-18 od poniedziałku do piątku oraz soboty ok. 6-8 godzin (szczegóły do ustalenia).

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy.

 

Oferujemy:

  • umowa zlecenie ze stawką 17 zł/godz. brutto
  • bezpłatny transport pracowniczy
  • możliwość stałej współpracy

Dodatkowe informacje

Zainteresowany? Daj się poznać i prześlij swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Wymagane dokumenty

CV

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”